Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Підведено підсумки щорічного конкурсу на кращу сільську раду

Підведено підсумки щорічного конкурсу на кращу сільську раду

20 січня 2017 року проведено засідання районної конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду, яке провів голова районної ради Олексій Собко. В засіданні взяли участь заступник голови районної ради, співголова комісії Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації, співголова комісії Петро Коренюк, члени комісії - начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

На порядок денний внесено питання: про підведення підсумків щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду за проведену роботу в 2016 році.

Голова районної ради коротко поінформував присутніх членів комісії про порядок та критерії визначення кращої сільської ради та зазначив, що в області діє щорічний конкурс на кращу сільську раду, яким передбачено перший етап проведення конкурсу – це районний. Тому ми повинні спочатку визначити переможця конкурсу на районному рівні, щоб потім відповідні матеріали направити на участь сільської ради в обласному конкурсі. А також нагадав присутнім, що відповідно з умовами обласного конкурсу до його участі не допускаються сільські ради, які протягом останніх трьох років займали призові місця.

Нагадаємо. Участь в обласному конкурсі брали у 2015 році – Худяківська сільська рада; у 2014 році – Руськополянська сільська рада; у 2013 році – Будищенська сільська рада.

Під час проведення засідання кожний член комісії висловив свої бачення та переваги за рейтинговими показниками (спорт, освіта, культура, архітектура, соціальний захист, економіка, фінанси), а також озвучили пропозиції щодо розподілу призових місць.

Враховуючи висловлені пропозиції членів конкурсної комісії, голова районної ради Олексій Собко запропонував проголосувати за кожну визначену сільську раду. Таким чином перше місце за підсумками голосування зайняла Мошнівська сільська рада, друге місце - Чорнявська сільська рада, третє місце - Вергунівська сільська рада. Також члени комісії проголосували за збільшення призового фонду та розподілу коштів між призерами конкурсу.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ