Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Детально про нововведення з податку на додану вартість з 1 січня 2017 року!

Детально про нововведення з податку на додану вартість з 1 січня 2017 року!

Про нововведення з податку на додану вартість розповів у черговому відео огляді податкових змін – 2017 перший заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв.

Новації викладено по трьох блоках: адміністративні зміни; зміни щодо основних елементів податку та зміни щодо податкових накладних.

Так, реєстрація податкових накладних можлива протягом 365 днів з дня їх складення. Змінені штрафні санкції за порушення строків реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування від 61 до 365 днів – 40% суми ПДВ зазначеної у такій податковій накладній/розрахунку та за не зареєстровані податкові накладні понад 365 днів – 50 % суми податку.

До 31 грудня 2017 року не застосовуються штрафні санкції за помилки, допущені при зазначені у податковій накладній коду товару за УКТ ЗЕД і/або коду згідно ДКПП.  

Не застосовуються штрафні санкції за заниження сільськогосподарськими підприємствами – платниками спецрежиму податкового зобов’язання з податку на додану вартість або завищення бюджетного відшкодування, які виникли внаслідок порушення порядку розподілу податкового кредиту за період з 1 січня 2016 по 1 січня 2017 року. 

Подовжено до 1 січня 2019 року використання касового методу для постачальників електроенергії, вугілля та послуг з водопостачання. 

З 1 липня для платника – покупця складена і зареєстрована податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, будуть достатньою підставою для нарахування податкового кредиту, без будь-якого іншого додаткового підтвердження.

З 1 липня запрацює система ризиків щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування та буде можливим зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Період з 1 квітня до 1 липня є перехідним періодом, під час якого вказана система працюватиме у тестовому режимі.  

Докладно про це та інші новації з ПДВ дивіться у спеціальному відео огляді на каналі Головного управління ДФС у Черкаській області «Допомога платнику» в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=oc_EO8eNZvY  

Презентація: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/281664.html  

Додаткові питання ставте у коментарях до відео або на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

19 січня запланований відео запис відео консультації «Відповіді на ваші запитання: ЄСВ». Питання для висвітлення можна направляти на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Також готуються відео огляди з висвітлення нововведень щодо справляння податку на майно і єдиного податку для юридичних осіб та заповнення декларації підприємцями на загальній системі. 

Дякуємо усім учасникам проекту «Допомога платнику». Ми працюємо для вас! 


За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області