Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Хай у серці кожної дитини живе любов до України

Хай у серці кожної дитини живе любов до України

Україна – це результат боротьби і праці багатьох поколінь. Наш народ споконвіку відзначався своєю волелюбністю, прагненням до створення незалежної держави. Українська революція 1917-1920 років реалізувала мрії багатьох поколінь українців про об’єднання в єдину соборну державу.

Прийшла, прийшла свята година,

Настав жаданий довго час.

Ура! Єдина Україна,  

Приходить свято і до нас. 

18 січня в Черкаській районній дитячій бібліотеці пройшла літературна світлиця «Хай у серці кожної дитини живе любов до України» до Дня Соборності України. На заході діти дізналися про те, як століттями розірваний український народ визволився з неволі і воз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. У виконанні учнів Червонослобідської дитячої музичної школи прозвучали пісні про Україну, які додали присутнім піднесеного, патріотичного настрою. 

Нині, на 26-му році незалежності, проблема соборності України є не менш актуальною. Нині свято Соборності України набуває все більшого значення, адже Україну намагаються поділити, зазіхнувши на її цілісність, незалежність і суверенітет.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій і соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. 

 


За інформацією відділу культури і туризму РДА