Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

18 січня голова районної ради Олексій Собко взяв участь у засіданні районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення районної державної адміністрації з порядком денним: про виявлені факти використання праці незареєстрованих найманих працівників за 2016 рік та організація роботи робочої групи в 2017 році.

На засідання робочої групи були запрошенні представник Управління Держпраці у Черкаській області, фізичні особи підприємці району, а саме: с. Мошни; с. Думанці; с. Дубіївка; с. Р. Поляна; с. Вергуни.

Перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Людмила Лядецька коротко поінформувала присутніх про виявлені факти використання праці незареєстрованих найманих працівників за 2016 рік та доповіла про організацію роботи робочої групи в 2017 році.

В свою чергу представниця Управління Держпраці у Черкаській області Ганна Кучер проінформувала присутніх про зміни в законодавстві щодо оплати праці найманих працівників.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ