Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Завтра стартує прем'єра фільму «ВОЇНИ ДУХУ»

Взавтра стартує прем'єра фільму «ВОЇНИ ДУХУ»

19 січня, стартує показ документального фільму «Воїни духу». Картина відтворює останні дні легендарної оборони Донецького аеропорту, де очима самих «кіборгів» розкривається героїзм і трагедія тамтешніх подій.

Фільм розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас. Черкащина народжує величних і сильних людей. Дуже багато захисників аеропорту – саме з Черкащини.

Фільм – душевний та життєстверджуючий, озвучений музикою українських виконавців Орестом Лютим та Katya Chilly Group. Серед творців стрічки черкащани інженер монтажу Юрій Підлісевич та Анна Мартиненко.

Картина створена двома незалежними авторками, Тетяною Кулаковською та Анною Мартиненко, з мудрістю та силою українського жіноцтва. «Воїни духу» – взірець, як залишатись людяними і незламними у доленосній ситуації. Хронометраж фільму – 48 хвилин. Без вікових обмежень.

У Черкасах прем’єра фільму відбудеться 19 січня у кінотеатрі «Україна» (вул. Смілянська, 21) о 15-00. Прем’єрний показ фільму – безкоштовний.  

На інші сеанси квитки можна придбати в касі кінотеатру. 

 


За інформацією прес-служби ОДА