Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Комісія визначилася із кандидатами на здобуття спортивних стипендій

Комісії визначилася із кандидатами на здобуття стипендії Комісії визначилася із кандидатами на здобуття стипендії

На сьогоднішньому засіданні комісії з проведення відбору перспективних спортсменів району на здобуття стипендії у 2017 році визначилися 10 кандидатів із 13, які подали спортивні товариства, дитячо-юнацькі спортивні школи району.

Перед голосуванням комісія розглянула всі представленні кандидатури, які були висунуті на призначення стипендії та розглянула здобутки кожного спортсмена.

Одними із перших стипендіатів стали спортсмени із Свидівка, Вергунів, Худяків та Сагунівки з таких видів спорту як: спортивна гімнастика, дзюдо, кікбоксинг та спортивне орієнтування.

Підтримати обдаровану молодь можуть і місцеві ради, - в цьому переконана член комісії з проведення відбору, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот. – Вони мають перевиконання бюджетів, які під час перерозподілу можна спрямувати на розвиток та підтримку спортсменів в своїх населених пунктах.

Нагадаємо. Що стипендія перспективним спортсменам Черкаського району запроваджується з метою подальшого вдосконалення спорту вищих досягнень, в рамках Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки, розвитку пріоритетних видів спорту, створення сприятливих умов для підготовки спортсменів району до участі у Чемпіонатах України або Європи, стимулювання та соціального захисту спортсменів Черкащини.

Починаючи з січня 2017 року присуджується 10 щомісячних стипендій для перспективних спортсменів Черкаського району у розмірі 500 грн. кожна.  

Стипендія призначається терміном на один рік.  

За інформацією відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА