Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У ЧЕРКАСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДКРИЛИ 32 ПУНКТИ ОБІГРІВУ

У ЧЕРКАСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДКРИЛИ 32 ПУНКТИ ОБІГРІВУ

4 січня 2017 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у розширеній нараді з питань запобігання летальних наслідків в районі у звязку з різким зниженням температури повітря в найблищі дні січня, яку провів заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк. За словами керівників району пункти обігріву розміщені в адмінприміщеннях сільських рад, а також двох районних лікарнях та амбулаторіях Білозір’я і Руської Поляни.

Нагадаємо, що 7-8 січня на території Черкаської області очікується до 20 градусів морозу. Особливо морози посиляться в суботу. Синоптики прогнозують - 19 градусів вдень і до -21 вночі.

Тому, щоб запобігти летальних наслідків у Черкаському районі будуть працювати пункти обігріву, де сільчани зможуть випити чаю та нагрітися.

-Особливу увагу керівники органів місцевого самоврядування, соціальні служби повинні звернути на сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах, - наголосив під час розширеної наради заступник голови державної адміністрації Петро Коренюк. – Для госпіталізації потерпілих район умовно розділяємо на три кущі – Мошнівський, де є районна лікарня в селі Мошни, Червонослобідський з ЦРЛ та Білозірський, де є амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Білозір’ї та Руській Поляні, що мають в резерві по 10 ліжок. Потерпілі від обмороження зможуть отримати невідкладну медичну допомогу на місці, а при необхідності госпіталізацію проводитимемо відповідно до місця проживання.  

Разом з тим представники Черкаського МВ ДСНС України у Черкаській області нагадує про загрозливу ситуацію, яка на сьогоднішній день спостерігається на водоймах. Через постійну мінливу температуру на водних об’єктах Черкаського району утворюється нестійкий крижаний покрив, що особливо небезпечний. Любителів рибної ловлі закликають бути обережними.  


За інформацією сайту "Сільські обрії"