Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Міністр доходів і зборів України висловив вдячність підприємствам, які працюють за прямими контрактами

Міністр доходів і зборів України висловив вдячність підприємствам, які працюють за прямими контрактами

Підприємства, що здійснюють експортно-імпортні операції за прямими контрактами, отримують «зелене світло».

Так прокоментував питання запровадження трансфертного ціноутворення Міністр доходів і зборів Олександр Клименко під час круглого столу, присвяченого зовнішній торгівлі України.

За словами Міністра, ще до початку повноцінного функціонування контролю за трансфертним ціноутворенням, відомство розпочало операцію із виявлення та попередження мінімізації податкових зобов’язань через «ланцюжки» пов’язаних осіб.

«Ми орієнтуємося на зрозумілі і прозорі умови ведення бізнесу. Чим більш прозорими є контракти, тим менше у бізнесу проблем. Я висловлюю подяку тим підприємствам, які працюють за прямими контрактами. Цим підприємствам усюди «зелене» світло. Співпрацю із офшорами ми розглядаємо як ризики», - зазначив Міністр.

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області нагадує, що 4 липня 2013 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому урядовий законопроект N2515 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення". Законом передбачено, що контроль за трансфертним ціноутворенням здійснюватиметься при проведенні операцій, обсяг яких з кожним контрагентом складає більше 50 млн. грн. на рік: між пов'язаними особами; між особами, хоча б одна з яких зареєстрована на території, в якій ставка податку на прибуток (корпоративний податок) на 5 і більше відсоткових пунктів менше, ніж в Україні. Норми закону набрали чинності з вересня 2013 року. Першу звітність за операціями, що підпадають під визначені умови, компанії мають подати до Міндоходів до 1 травня 2014 року.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області