Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович





Учитель музичного мистецтва Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 потрапила до фіналу "Учитель року - 2017"

Учитель музичного мистецтва Червонослобідської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 потрапила до фіналу

Учитель музичного мистецтва Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради Лариса Яковенко потрапила до фіналу «Учитель року-2017» в номінації «Музичне мистецтво».

На Черкащині визначили претендентів на перемогу у фіналі обласного туру конкурсу «Учитель року-2017». Загалом відібрали по три фіналісти в чотирьох номінаціях, які стали переможцями дистанційного етапу конкурсу. Кращий представник в кожній номінації за результатами фіналу представить область на всеукраїнському рівні, повідомляють в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Фінальний етап триватиме з 25 до 27 січня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. На фіналістів обласного етапу очікують такі випробування: візитівка «Новий учитель нової школи» (у творчій формі, час – до 3 хвилин), представлення власної педагогічної ідеї (з мультимедійною презентацією, час – 5 хвилин), урок з фаху і самоаналіз уроку, розроблення і захист навчального проекту за темами, визначеними журі конкурсу, та майстер-клас, який ілюструє власну педагогічну ідею (час – 15 хвилин).

Отож, фіналістами стали: 

Номінація «Початкові класи» 

Сільченко Оксана Олександрівна, вчитель початкових класів Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Смілянської районної ради; 

Созонтова Алла Олексіївна, вчитель початкових класів Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит» Монастирищенської районної ради; 

Сторожева Вікторія Вікторівна, вчитель початкових класів Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Ватутінської міської ради. 

Номінація «Інформатика» 

Животова Оксана Михайлівна, учитель інформатики Золотоніської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Золотоніської міської ради; 

Мінченко Оксана Василівна, учитель інформатики Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г. Шевченка Канівської міської ради; 

Соколюк Тетяна Юріївна, учитель інформатики Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради. 

Номінація «Біологія» 

Забой Ольга Олександрівна, вчитель біології Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради; 

Карпова Світлана Володимирівна, вчитель біології Родниківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Уманської районної ради; 

Рибачок Наталія Борисівна, вчитель біології Христинівської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 ім. О.Є. Корнійчука Христинівської районної ради. 

Номінація «Музичне мистецтво» 

Куценко Наталія Вікторівна, учитель музичного мистецтва Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів – спортивний ліцей Звенигородської районної ради; 

Пітенко Олена Федорівна, учитель музичного мистецтва Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Смілянської міської ради; 

Яковенко Лариса Віталіївна, учитель музичного мистецтва Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради. 

 


За інформацією Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників