Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На сесії районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік

На сесії районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік На сесії районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік

Сьогодні відбулося засідання дванадцятої сесії районної ради, яку провів її голова Олексій Собко. У роботі пленарного засідання взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних підприємств районної ради та засобів масової інформації.

Перед початком засідання сесії голова районної ради та заступник голови райдержадміністрації вручили почесні грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації двом працівникам Черкаського міськрайонного відділення управління ДСНС України в Черкаській області Олександру Запрягайлу та Миколі Євдокимову за самовідданість, професіоналізм, а також ризикуючи власним життям при рятуванні дітей з крижаної води та надання допомоги.

На сесії районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік На сесії районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік

Та подякували начальнику Черкаського міськрайонного відділення Андрію Хижняку за виконання працівниками свого службового обов’язку.

Після внесення змін до порядку денного депутати приступили до розгляду питань.

Спочатку заслухали звіт про виконання Черкаською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень, про які доповів заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк.

На сесії районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік

Потім депутати заслухали звіт голови районної ради Олексія Собка про діяльність за звітний період з листопада 2015 року по листопад 2016 року. Він коротко поінформував про результати з реалізаціі розвитку району, проведення реформи щодо децентралізації влади, об’єднання територіальних громад, соціального захисту та інших питань.

На сесії районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік

Оскільки звіт був заздалегідь опублікований на сайті районної ради, на новинному сайті «Сільські обрії» та надрукований в районній газеті «Сільські обрії» з деталями звіту усі бажаючі могли ознайомитися, депутати запропонували перейти до голосування.

Також депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку району на 2017 рік, яку представив на сесії начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Особливу увагу депутати приділили розгляду бюджету на 2017 рік та схвалили його.

За словами начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганни Шокот, обсяг доходів прогнозується в сумі 562851,4 тис.грн., в тому числі власні та закріплені доходи загального фонду – 76439,9 тис.грн., спеціального фонду – 6194,5 тис.грн.  

На сесії районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік

Обсяг видаткової частини проекту районного бюджету на 2017 рік визначено в сумі 562851,4 тис.грн., з яких 556636,9 тис.грн. – видатки загального фонду, а 6214,5 тис.грн. – спеціального фондів. 

Далі депутати заслухали інформацію про виконання районної програми «Призовна дільниця» на 2012-2016 роки» та про внесення змін до районних програм «Турбота» на 2014-2020 роки, «Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки», «Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2016 роки.  

Також на сесії було затверджено ряд нових програм: про організацію харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017 рік та програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки.

Окрім того, обранці району затвердили районну програму «Призовна дільниця» на 2017-2021 роки, а також внесли зміни до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки та продовжили термін дії «Програми підтримки та розвитку редакції радіомовлення Черкаського району Черкаської області на 2012-2016 роки. 

Далі сесія районної ради прийняла рішення щодо списку присяжних міськрайонного суду; про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПАТ «АЗОТ» та ПАТ «ЧЕРКАСИ-АВТО» та блок комунальних питань про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Усі розглянуті на сесії питання знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ