Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З днем народження, рідне село

З днем народження, рідне село З днем народження, рідне село

Селу Леськи виповнилось 290 років. З цієї нагоди 17 грудня в будику культури відбулось урочисте зібрання. Гості та жителі села оглянули виставку виробів декоративно- прикладного мистецтва місцевих майстрів та художників.

З вітальним словами до своїх односельчан звернувся сільський голова Микола Бас. "Справжня гордіть села- його працьовиті та талановиті люди",- такими словами він розпочав свій виступ. Сільський голова розповів про здобутки, що їх отримали односельчани у 2016 році, висловив подяку та вручив грамоти кращим працівникам. На закінчення свого виступу, побажав громаді процвітання, а кожній родині щастя, достатку, злагоди та добробуту.

На гостинні урочистості до мальовничого села завітали: народний депутат України Сергій Рудик, депутат обласної ради Анатолій Каверський, голова районної ради Олексій Собко, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк та представники від районного відділу культури Марина Юр'єва та Ірина Шраменко- Пронькіна. Вони, в свою чергу,сердечно привітали леськівчан зі святом, висловили щиру подяку усім жителям села за любов і вірність рідному селу та вручили нагороди кращим працівникам за вагомий внесок у розвиток села.

Привітання також прозвучали від керівництва ТОВ "Агро-старт", директора загальноосвітньої школи Григорія Баранника та завідувача дитсадка "Чайка" Любові Савченко.

Хвилюючим моментом вечора стало вшанування учасників АТО. Бурхливими оплесками присутні привітали тих,хто народився цього року,хто став на весільний рушник і хто відсвяткував своє "золоте" весілля.

Побажання миру,добра та любові прозвучали від настоятеля Храму Миколая Чудотворця - отця Васілія та настоятеля Храму Софії Премудрості Божої- батюшки Сергія. 

З днем народження, рідне село

Концертне дійство було насичене різножанровими виступами місцевих талантів:народного хору " Леськівчани", зразкового танцювального колективу "Едельвейс", гурту "Лемон-байт", солістів- Івана Шпака, Наталії Шмиголь, Павла Правника, Ліни Гулак, Євгенії Савісько,Наталії Власенко та ін.

Пізнім вечером із гарним настроєм та гордістю за своє рідне село розійшлись леськівчани по своїх домівках.

 

За інформацією сайту Леськівської сільської ради