Голова районної ради провів апаратну нараду

Опубліковано: Понеділок, 19 грудня 2016, 10:50
Перегляди: 388

Голова районної ради провів апаратну нараду

На сьогоднішній апаратній нараді за участю заступника голови ради, працівників виконавчого апарату, яку провів його голова Олексій Собко, обговорено план роботи керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

Обговорюючи участь у заходах на минулому тижні, голова районної ради зазначив, що на засіданні колегії районної державної адміністрації за участю депутатів районної ради одним з основних питань стояло обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік та проекту районного бюджету на 2017 рік.

Також Олексій Петрович поінформував присутніх про участь у святкуванні Дня села Леськи, який пройшов 17 листопада. На святі був присутній народний депутат України Сергій Рудик, який побував в будинку інвалідів для дітей та вручив подарунки.

Розглянуто на нараді ряд поточних питань, які стосуються комунального майна районної ради, про які коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев.  

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які заплановані на поточному тижні, та розглянуто запропоновані до порядку денного питання чергової сесії.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ