Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів апаратну нараду

Голова районної ради провів апаратну нараду

На сьогоднішній апаратній нараді за участю заступника голови ради, працівників виконавчого апарату, яку провів його голова Олексій Собко, обговорено план роботи керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

Обговорюючи участь у заходах на минулому тижні, голова районної ради зазначив, що на засіданні колегії районної державної адміністрації за участю депутатів районної ради одним з основних питань стояло обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік та проекту районного бюджету на 2017 рік.

Також Олексій Петрович поінформував присутніх про участь у святкуванні Дня села Леськи, який пройшов 17 листопада. На святі був присутній народний депутат України Сергій Рудик, який побував в будинку інвалідів для дітей та вручив подарунки.

Розглянуто на нараді ряд поточних питань, які стосуються комунального майна районної ради, про які коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев.  

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які заплановані на поточному тижні, та розглянуто запропоновані до порядку денного питання чергової сесії.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ