Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Уряд затвердив план заходів по створенню Єдиного державного порталу адміністративних послуг

герб Черкаського району

Уряд затвердив план заходів по створенню Єдиного державного порталу адміністративних послуг. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 11 вересня 2013 року.

Реалізація заходів спрямована на поетапне забезпечення надання адміністративних послуг через Портал.

Заходи, які включені до плану, пов’язані з: наповненням Порталу інформацією про органи, що надають адміністративні послуги, центри надання адміністративних послуг, а також переліки адміністративних послуг, які ними надаються; придбанням необхідного серверного, телекомунікаційного обладнання, ліцензійного програмного забезпечення; одержанням через Портал громадянами та суб’єктами господарювання інформації про хід розгляду їх заяв, а також результати надання адміністративних послуг. Також передбачені заходи з упровадження механізму оплати за надання адміністративних послуг через Портал та створення комплексної системи захисту інформації на Порталі.

Вказані заходи планується здійснити протягом 2014–2017 років.

Слід зазначити, що на сьогодні Мінекономрозвитку розроблено пілотну версію Порталу. Функціональні можливості пілотної версії Порталу передбачають доступ до інформації про адміністративні послуги, органи, що надають такі послуги, нормативно-правові акти, що регулюють питання надання адміністративних послуг, реєстр адміністративних послуг.