Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Місцеве самоврядування - це спосіб суспільного життя, в основі якого – самоврядна громада.

Місцеве самоврядування - це спосіб суспільного життя, в основі якого – самоврядна громада Місцеве самоврядування - це спосіб суспільного життя, в основі якого – самоврядна громада

Напередодні професійного свята Дня місцевого самоврядування в актовій залі районної ради відбулися урочистості. Привітали сільських голів, секретарів сільських рад, депутатів районної та сільських рад, всіх працівників органів місцевого самоврядування, а ще ветеранів самоврядної служби, які все життя віддали роботі в районі.

За словами голови районної ради Олексія Собка - без сумніву альтернативи місцевого самоврядування на сьогодні немає в рамках децентралізації влади, передача повноважень і ресурсів на місця потрібні не стільки депутатам, скільки самим громадам, які втомилися жити за наказом «згори». Наші люди – гарні господарі, кожен на своїй території добре знає, що потрібно зробити сьогодні, щоб завтра було краще.

На святі відзначили кращих в органах місцевого самоврядування Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації. Серед них сільські голови, секретарі сільських рад, депутати районної ради та ветерани самоврядної служби.

З вітальним словом звернувся також до працівників місцевого самоврядування заступник голови адміністрації Петро Коренюк, який подякував голові районної ради та очолюваному ним виконавчому апарату районної ради за спільну роботу щодо вирішення життєвих проблем людей, питань соціального захисту населення, нарощування економічного потенціалу, забезпечення нормальної суспільно-політичної ситуації в районі.

Місцеве самоврядування - це спосіб суспільного життя, в основі якого – самоврядна громада Місцеве самоврядування - це спосіб суспільного життя, в основі якого – самоврядна громада

Від імені народного депутата Сергія Рудика працівників самоврядної служби привітала його помічниця – Оксана Ковтун.

День місцевого самоврядування – це ще й зустріч кількох поколінь.

Перш ніж запитати, що держава зробила для нас, ми повинні кожен у себе перепитати, «що я в першу чергу зробив для України, її людей, аби вони жили краще, аніж учора». Я переконаний в тому, що ми пройшли незворотній процес з небуття і майбутнє належить нам. Воно буде таким, що пишатимуться ним і ми, і наші нащадки, - каже нинішній Вергунівський сільський голова Тарас Горбенко.

«Міцності дуба Залізняка» молодому поколінню бажає ветеран самоврядної служби, колишній сільський голова с. Сагунівка Іван Жученко.

Майже щороку працівники органів самоврядування зустрічаються на початку зими. І щороку їх ряди рідіють. Тому цього дня вони згадали колег, які не один рік свого життя працювали пліч-о-пліч з ними на розвиток громад району – це Ночовник Василь Володимирович, Сучило Василь Васильович, Білик Михайло Іванович, Гуриненко Андрій Оксентійович, Пилипенко Володимир Михайлович та інших.

По завершенню урочистої частини присутні мали змогу насолодитися святковим концертом, який для них підготували творчі колективи району із Свидівка, Яснозірʼя, Думанців, сольними виступами аматорів сцени.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ