Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії РДА

Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії РДА Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії РДА

Сьогодні, 01 грудня 2016 року голова ради Олексій Собко взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, організацій, сільських голів.

Одним із головних питань засідання колегії стояло про стан роботи в районі з сім`ями з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Інформацію про стан роботи в районі з сім`ями з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах доповіла начальник служби у справах дітей РДА Людмила Северенчук, яка зазначила, що в районі є 128 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. В більшості з цих сімей батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов`язки: зловживають алкогольними напоями, вчиняють вдома скандали та бійки, є випадки насилля над дітьми. Ми повинні зробити все можливе, щоб захистити дітей і влаштувати в нормальні умови для життя і розвитку. Але вилучення дітей з сім`ї є крайньою мірою.Є сім`ї, які ще можна врятувати. З такими сім`ями необхідно працювати постійно і надавати необхідну допомогу як на місцях, так і з боку відповідних відділів та служб.

В свою чергу директор центру соціальних служб для сімії, дітей та молоді Людмила Гончаренко доповнила про стан роботи в районі з сім`ями з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Яка зазначила, що на сьогодні державою запроваджується пілотний проект щодо пошуку патронатних сімей з метою надання сім’ям необхідної допомоги. Фінансування даного проекту буде здійснюватися за рахунок державного бюджету та будуть виплачуватися відповідні кошти на утримання.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк наголосив, що службі у справах дітей потрібно продовжувати роботу з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, з метою надання адресної допомоги та забезпечити постійний моніторинг щодо проведеної виконкомами сільських рад роботи в означеному напрямку.  

Про підсумки організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2016 році коротко доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук.

Директор районного центру зайнятості Олександр Гриценко коротко доповів про роботу Черкаського районного центру зайнятості за 9 місяців 2016 сроку. Він зазначив, що протягом січня-вересня 2016 року тимчасову зайнятість, шляхом залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, забезпечено для 749 осіб. У громадських роботах взяла участь 621 особа. Укладено договори з 20 сільськими радами на благоустрій і озеленення населених пунктів, використано 298,1 тис. грн. коштів місцевого бюджету та стільки ж коштів Фонду.

Крім того, на виконання районної програми «Про організацію громадських робіт на 2015-2017 роки», затвердженої рішенням Черкаської районної ради, в поточному році працювало 36 осіб на 5 тимчасових робочих місцях, створених в Управлінні праці і соціального захисту населення Черкаської райдержадміністрації для інформування населення стосовно порядку оформлення житлових субсидій. На це використано 44,5 тис. грн. коштів районного бюджету та стільки ж коштів Фонду.

З 01 листопада 2016 року в Управлінні створено 10 тичасових робочих місць, які вже укомплектовані особами з числа безробітних. 

За підсумками координаційної наради заступник голови райдержадміністрації дав низку доручень.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ