Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у засіданні чергової сесії Червонослобідської сільської ради

Олексій Собко взяв участь у засіданні чергової сесії Червонослобідської сільської ради Олексій Собко взяв участь у засіданні чергової сесії Червонослобідської сільської ради

29 листопада 2016 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у засіданні 20-ї сесії 7-го скликання Червонослобідської сільської ради , на якій одним із головних розглянуто питання – про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 25.12.2015 №4-1 «Про бюджет Червонослобідської сільської ради на 2016 рік» (із змінами).

В засіданні сесії також взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, депутат обласної ради Микола Дивнич, депутат районної ради Микола Гуськов.

З означеного питання інформувала тимчасово виконуюча обов’язки головного бухгалтера Ольга Зима, яка детально поінформувала присутніх про зміни до бюджету на 2016 рік та про виділення субвенції в сумі 30 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на дорогу державного значення Черкаси- Чигирин в межах села Червона Слобода для облаштування світлофорів та освітлення, а також про надання матеріальної допомоги учасникам АТО та жителям села на лікування.

Олексій Собко взяв участь у засіданні чергової сесії Червонослобідської сільської ради

В свою чергу заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк поінформував присутніх, що на сьогодні проектною організацією виготовляється проект, частину коштів виділяємо з районного бюджету, частину з обласного та сільського, а також подякував депутатам сільської ради за розуміння проблеми щодо дороги, де постійно трапляються дорожньо-транспортні пригоди та зазначив, що тільки спільними зусиллями з сільською радою, депутатським корпусом вдасться вирішити цю проблему.

Також під час засідання сесії голова районної ради Олексій Собко поінформував присутніх про об’єднання територіальних громад в районі та можливі моделі їх об’єднання. Він зазначив, що на сьогодні в районі здійснює свою діяльність одна Білозірська об’єднана територіальна громада, яка утворилась із злиттям із селищем Ірдинь та має відповідні грошові ресурси.

Олексій Собко взяв участь у засіданні чергової сесії Червонослобідської сільської ради

Станом на сьогодні по Україні дещо призупинилося створення таких об’єднань, тому наша ціль донести депутатському корпусу сільської ради, як представникам громади про можливі моделі таких об’єднань та бачення керівництва району, так як цей процес вбачається незворотнім.

Тому ми прогнозуємо як один із варіантів, що має бути об’єднання навколо Червоної Слободи, як центра з потужною інфраструктурою, а громаді вирішувати.  

Чинне законодавство на сьогодні передбачає добровільне об’єднання територіальних громад, але цей процес не може бути безкінечним.

Після обговорення депутати сільської ради продовжили розгляд питань повістки денної.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ