Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду щодо завершення реконструкції ДНЗ «Веселка» Леськівської сільської ради

Проведено нараду щодо завершення реконструкції ДНЗ «Веселка» Леськівської сільської ради

Сьогодні під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва відбулась розширена робоча нарада щодо завершення реконструкції дитячого навчального закладу «Веселка» Леськівської сільської ради за участю директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Наталії Кравченко, голови районної ради Олексія Собка, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Людмили Григорчук, сільського голови села Леськи Миколи Баса та керівника підрядної організації Владислава Мамчура.

Лейтмотивом такої зустрічі послужило бажання всіх причетних сторін завершити реконструкцію відповідного об’єкту та до кінця цього року ввести його в експлуатацію.

Як зазначив, під час наради сільський голова Микола Бас, в середині будівлі ремонтні роботи на завершальному етапі, що ж стосується з зовні то там роботи ще потрібно виконувати.  

Також обговорено шляхи вирішення проблемних питань, а саме: вирішення питання з кредиторською заборгованністю, визначитися із переліком незавершених робіт та з графіком введення в експлуатацію, забезпечення відповідним обладнанням.

По завершенню наради внесено компромісне рішення, внести зміни до «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2016 рік» в частинні здійснення спів фінансування з районного та обласного бюджетів на завершення будівництва та в найближчі дні провести робочу нараду на даному об’єкті в селі Леськи.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ