Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко за участю заступника голови ради та працівників виконавчого апарату районної ради провів апаратну нараду, на якій розглянуто ряд питань, що потребують вирішення на поточному тижні.

На початку наради голова районної ради коротко підвів підсумки проведеної сесії районної ради та зазначив високу активність депутатів, їх участь у засіданнях постійних комісій та в прийнятті відповідних рішень.

На минулих вихідних по всіх населених пунктах району пройшли заходи вшанування пам’яті жертв Голодомору. Як зазначив Олексій Петрович, 26 листопада у селі Думанці відкрили пам’ятний знак загиблим односельчанам під час голодомору 1932-1933 роки. 

Також на апаратній нараді обговорено тижневий план роботи, участь керівництва та працівників виконавчого апарату в запланованих заходах.

В свою чергу начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлєв проінформував присутніх по питаннях діяльності комунальних підприємств та про планування проведення звітів їх роботи за 9 місяців поточного року.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ