Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На засіданні президії сформовано порядок денний чергової X сесії районної ради

На засіданні президії сформовано порядок денний чергової X сесії районної ради На засіданні президії сформовано порядок денний чергової X сесії районної ради

25 листопада на засіданні президії депутати схвалили порядок денний чергової X сесії районної ради. Засідання президії вів голова районної ради Олексій Собко.

Під час роботи депутати обговорили та підтримали внести на розгляд сесії проекти про хід виконання районних програм: «Районної Програми «Територіальна оборона» на 2015 рік», «Програми розвитку туризму в районі на 2013-2016 роки», «Програми розвитку земельних відносин у Черкаському районі на 2013-2020 роки».

Також депутати розглянули проект рішення районної ради щодо затвердження нової районної Програми «Територіальна оборона» на 2017-2018 роки.

Крім того, запропоновано внести зміни до ряду діючих програм, серед них: «Районна Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки», районна програма «Турбота» на 2014-2020 роки», « Програма удосконалення роботи органів виконавчої влади у Черкаському районі на 2016-2017 роки», «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки» та про внесення змін до рішення районної ради від 25.11.97 №9-5 «Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації».

На засіданні президії сформовано порядок денний чергової  X сесії районної ради

Окремо депутати розглянули запропоновані зміни до рішення районної ради від 15.01.2016 № 3-2/VIІ «Про районний бюджет на 2016 рік» в частині щодо змін в перерозподілу коштів в межах кошторисних призначень та змінами в частині міжбюджетних трансфертів, про які доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот.

Серед іншого, підтримано внесення на сесію блок питань районної комунальної власності, земельні питання, а також депутатське звернення депутата районної ради Плохути Ольги Іванівни.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ