Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено засідання постійної комісії районної ради

Проведено засідання постійної комісії районної ради Проведено засідання постійної комісії районної ради

23 листопада 2016 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, яка розглянула питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання сесії районної ради, яку провів її заступник Сергій Костенко. У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Першим питанням члени комісії розглянули проекти про внесення змін до «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки» та до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки, про які коротко доповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань.

Потім члени комісії перейшли до заслуховування питання про внесення змін до «Програми удосконалення роботи органів виконавчої влади у Черкаському районі на 2016-2017 роки» про які коротко доповіла начальник відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації Світлана Низенко.

По питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 15.01. 2016 № 3-2/VIІ «Про районний бюджет на 2016 рік»» заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганну Шокот, а саме щодо змін в перерозподілу коштів в межах кошторисних призначень та змінами в частині міжбюджетних трансфертів.

Вона зазначила, що враховуючи звернення головних розпорядників коштів пропонується внести зміни в кошториси видатків в межах виділених асигнувань, а саме: відділу освіти, райдержадміністрації, районній раді, відділу культури і туризму, управлінню праці та соціального захисту населення.

Проведено засідання постійної комісії районної ради

Щодо зміни в частині міжбюджетних трансфертів відповідно до рішень сесій сільських рад, районному бюджету надається субвенція на виконання районних програм в сумі 169,626 тис.грн. У зв’язку з цим, збільшуються доходи загального фонду районного бюджету по коду 41035000 «Інші субвенції» на суму 151,626 тис.грн. та спеціального фонду на суму 18,0 тис.грн., відповідно збільшуються видатки по головним розпорядникам коштів.

Всі внесені на розгляд постійної комісії питання рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ