Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Білозірську сільську академію футболу – відкрито

Білозірську сільську академію футболу – відкрито

22 листопада 2016 року заступник голови районної ради Сергій Степанюк та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк взяли участь у відкритті Білозірської сільської академії футболу. В заходах також взяли участь голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, Народний депутат України Сергій Рудик, депутати обласної ради Костянтин Омаргалієв, Володимир Лашкул, сільський голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимир Міцук.

В Білозір’ї відбулася визначна подія не лише для жителів громади, а й району та області в цілому. Там відкрили Білозірську сільську академію футболу для дітей та юнацтва. Ідейним натхненником та меценатом масштабного будівництва став Володимир Лашкул.

Урочистості зібрали не лише місцевих жителів, а й гостей з області, району та міста. Академія стала ще одним бонусом для першої в районі та області об’єднаної громади. Очевидно, тепер сюди не лише приїздитимуть переймати досвід успішного управління, а й проживати, бо тут створені всі умови для повноцінного розвитку дітей, які, як відомо, є майбутнім кожної нації. Де школи - там є життя.

У Червоній Слободі відкрили надсучасні ком’ютерні класи

В академії навчатиметься 150 дітей з усієї області. Частина з них проживатиме в гуртожитку, що розташований поруч. Виховуватимуть майбутніх зірок футбольної арени кращі тренери області та країни. Їхній склад сформувався за три роки, відколи створена академія. Опісля урочистого відкриття та освячення приміщення, присутні могли оглянути навчальні кімнати.

Потім святковий захід продовжили у спортивному залі Академії, де тренуватимуться майбутні олімпійські чемпіони країни. Там кожен міг подякувати відомим меценатам області, яких також нагородили відзнаками обласної адміністрації та обласної ради.

Білозірську сільську академію футболу – відкрито Білозірську сільську академію футболу – відкрито

А потім відбувся перший матч, де малі майбутні «шевченки» старалися на всі 100%, аби показати, що відібрали їх для навчання з-поміж сотень охочих не дарма. До речі, перший символічний удар по воротах зробив голова обласної адміністрації. Кажуть, на щасливий почин. Тож нехай щастить вихованцям однієї з найбільших академій області.  

За інформацією сайту "Сільські обрії"