Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович





Вихованці ДЮСШ «Мрія» вдало виступили на турнірах

Вихованці ДЮСШ «Мрія» вдало виступили на турнірах

В легкоатлетичному манежі Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного відбувся ІІ турнір з дзюдо пам’яті Героя України, воїна Небесної Сотні, майстра спорту України міжнародного класу, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор у Софії Дмитра Максимова.

На урочистому відкритті змагань були присутні представники Міністерства молоді та спорту України, депутати Київської міської ради, різних спортивних об’єднань.

Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Героя України Дмитра Максимова носить статус особистих змагань та проводиться відповідно до міжнародних та всеукраїнських правил за олімпійською системою з подвійними втішними поєдинками від півфіналістів.

Змагання проходили серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н.

В турнірі взяли участь понад 600 учасників з різних куточків України.

Черкаський район на цих змаганнях представляли спортсмени Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». Вдало виступив наш дзюдоїст Короп Руслан, який у ваговій категорії 55 кг виборов золото.

Слідом за Всеукраїнським турніром наші спортсмени приймали участь у відкритому обласному турніру з дзюдо «Зірочки татамі» серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н., 2004-2005 р.н. Змагання проходили 19 листопада 2016 року у спортивному комплексі смт Чорнобай.

Вихованці ДЮСШ «Мрія» вдало виступили на турнірах

Вихованці ДЮСШ «Мрія» вдало виступили на турнірі та змогли достойно показати свою силу та майстерність, так переможцями у своїх вагових категоріях стали Оскаленко Денис та Маляренко Станіслав. Срібло на цих змаганнях вибороли Короп Руслан, Мамедов Тагі, Зайченко Олексій та Петріченко Віталій, бронзу – Магльований Руслан та Діденко Дмитро. Також варто відзначити Огурцова Дмитра, який став п’ятим і Клименка Антона за зайняте сьоме місце.

Готував спортсменів до турнірів тренер Олег Джулай.


За інформацією ДЮСШ "Мрія"