Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Надходження за 10 місяців до місцевих бюджетів на понад 54 відсотки більше, ніж у минулому році

Надходження за 10 місяців до місцевих бюджетів на понад 54 відсотки більше, ніж у минулому році

Як повідомив начальник Черкаської об’єднана державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області (далі – Черкаська ОДПІ) Іван Приблуда, за січень-жовтень 2016 року до місцевих бюджетів надійшло 141,0 млн.грн. платежів. Це на 49,7 млн.грн., або на 54,4 відс. більше, ніж у минулому році.

Показники помісячного розпису затвердженого місцевими радами виконано на 112,2 відс. Таким чином надходження понад розпис – 15,3 млн. гривень.

Надійшло 66,7 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з показником минулого року на 20,7 млн.грн., або на 45,1 відс. більше. Земельного податку та орендної плати за землю перераховано 27,5 млн.грн. (+11,8 млн.грн. до січня-жовтня минулого року).

Окрім того місцеві бюджети отримали 8,3 млн.грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). Надходження акцизу до місцевих бюджетів на 1,3 млн.грн. перевищили показники, затверджені радами.  

Також надійшло 3,1 млн.грн. податку на нерухоме майно і 0,1 млн.грн. транспортного податку. Спрощенці сплатили 22,3 млн.грн. єдиного податку, у т.ч. 8,3 млн.грн. сплатили сільгоспвиробники – платники єдиного податку 4 групи. Додаткові надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять за 10 місяців 1,2 млн. гривень. 

«Тобто внесені до Податкового кодексу України зміни, нові підходи до наповнення місцевих бюджетів та покращене адміністрування податків принесли за 10 місяців нинішнього року бюджетам додатково 15,3 млн.грн.», - підсумував начальник Черкаської ОДПІ.  

 


За інформацією Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області