Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь в робочій нараді з вивчення надання земельних ділянок

Голова районної ради взяв участь в робочій нараді з вивчення надання земельних ділянок Голова районної ради взяв участь в робочій нараді з вивчення надання земельних ділянок

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді з вивчення надання земельних ділянок воїнам Афганцям, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк.

В нараді взяли участь депутат обласної ради Микола Дивнич, начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Данилішин, голова Черкаської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Сафроненко та представники ініціативної групи.

Учасники наради обговорили шляхи вирішення проблеми з надання земельних ділянок в районі, так як кількість пільгових категорій громадян в районі постійно збільшується і все складніше вишукувати вільні земельні ділянки.

Як, зазначають керівники району, що Черкаський район один із небагатьох районів області, який виділив найбільше земельних ділянок під забудову.

Учасники наради напрацювали алгоритм подальших дій та домовилися про спільних пошук розв’язання даної проблеми.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ