Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Міністерство інфраструктури України оголошує про старт конкурсу інфраструктурних проектів

Міністерство інфраструктури України оголошує про старт конкурсу інфраструктурних проектів

Міністерство інфраструктури України оголошує про старт конкурсу інфраструктурних проектів. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, інформують на сайті Міністерства.

– Мінінфраструктури України за допомоги Групи підтримки реформ оголошує про старт Конкурсу інфраструктурних проектів. Це означає, що будь-яка область, місто, містечко, село, громада можуть подати заявку щодо пошуку інвестора на реалізацію того чи іншого проекту у сфері транспорту та інфраструктури. Найкращі проекти будуть обрані, оформлені належним чином, і Група підтримки реформ, яка працює при Міністерстві, шукатиме фінансування для їх втілення, – наголосив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури України наголосив, що зазначена програма покликана підтримати реформування системи транспорту та інфраструктури на місцевому рівні, а проекти мають бути спрямовані на підвищення комфорту та безпеки громадян.

– Фінансування інфраструктурних проектів може відбуватися тільки за умови дотримання державних інтересів та не може бути залучено на користь приватних компаній. Це – інвестиції в розвиток держави, а не приватного бізнесу, – підкреслив Володимир Омелян. 

Систему подання заявок буде офіційно представлено Керівником Групи підтримки реформ Міністерства інфраструктури України О.Клітіною під час Засідання Національного круглого столу з питань оновлення Національної транспортної стратегії України, який відбудеться в «Українському домі» 17 листопада 2016 року. 

Система подання заявок буде доступна на сайті Міністерства інфраструктури України. 

 


За інформацією сайту Міністерства інфраструктури України.