Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вітання до Дня працівників сільського господарства!

Вітання до Дня працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства району!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо району та України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хліба!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в останні роки сільському господарстві стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній оселі є хліб і до хліба. 

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту району та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї.

 

З повагою 

Голова районної ради                                                                                    О.П.Собко