Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Аграрії району взяли участь в обласних заходах присвячених - Дню працівників сільського господарства

Аграрії району взяли участь в обласних заходах присвячених - Дню працівників сільського господарства

Делегація аграріїв району на чолі із головою районної ради Олексієм Собком взяла участь в обласних заходах присвячених - Дню працівників сільського господарства.

Комфортні умови для агробізнесу й надалі створюватимуть на Черкащині. Про це сказав голова Черкаської ОДА на урочистостях, присвячених Дню працівників сільського господарства. Також Юрій Ткаченко вручив аграріям почесні відзнаки та нагороди до свята.

За словами очільника області, аграрна галузь нині демонструє хороші результати. За цей маркетинговий рік лише зерна на Черкащині виробили 3,8 млн тонн. А за обсягом виробництва продукції сільського господарства в середньому на одну особу та за урожайністю зернових і зернобобових культур область посідає друге місце серед областей України. Також тут реалізують низку інвестиційних проектів в агарному секторі.

– Головне завдання влади – не заважати аграріям, нічого не диктувати, а навпаки – допомагати, – наголосив Юрій Ткаченко. – Це – наша політика, відколи я очолюю область. І мені дуже приємно, що нам вдалося налагодити з аграріями справді партнерські стосунки. Я дякую всім керівникам господарств за соціальну відповідальність. І звичайним працівникам – за щоденний вклад у розвиток нашої області. 

Як зауважив голова Черкаською ОДА, на нещодавній Раді регіонального розвитку за участі Президента України він озвучив ініціативи задля спрощення ведення агробізнесу. Йдеться про врегулювання земельних відносин, пільгове кредитування, стимулювання розвитку тваринництва, садівництва та інших галузей, що створюють робочі місця на селі. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ