Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

До Дня Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи До Дня Гідності та Свободи

«За країну, за честь, за свободу!»

Історія України – це постійна боротьба за утвердження народності і нації, розбудови соборної незалежної демократичної держави. Мужніми борцями за вільне життя в Україні були не тільки наші предки, а є й нинішнє покоління.

Події останніх місяців 2013 і початку 2014 років перетворилися на справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість людей.

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. «Небесна Сотня» викупила свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу.

16 листопада в Черкаській районній дитячій бібліотеці пройшла літературно-музична композиція «За країну, за честь, за свободу!». Діти, затамувавши подих, слухали про трагічні події Революції Гідності, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей. У виконанні учнів Червонослобідської дитячої музичної школи: Жадан С., Гавалешка С., Катренко Є., Орел О., Демнененко К., Культенко О. прозвучали патріотичні пісні. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесної Сотні.

Сьогодні Україна переживає тяжкі випробування. Здригається українська земля на сході країни від гарматних пострілів, кулеметних черг, розривів мін. Знову гинуть молоді і сильні, вірні сини України… Як боляче стискається серце від того, що наша ненька-Україна знову у вогні і стражданні… І кожен з нас бажає одного: щоб над нашою рідною Україною було мирне небо. 

 

За інформацією відділу культури і туризму РДА