Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Очільник області представив програму «Інноваційні школи Черкащини»

Очільник області представив програму «Інноваційні школи Черкащини»

Очільник області представив програму «Інноваційні школи Черкащини» Віце-прем’єр-міністру України В’ячеславові Кириленку. Високопосадовець у вівторок перебував тут із робочим візитом.

Ця обласна програма покликана підвищувати ефективність і якість регіональної системи освіти. Розрахована вона на чотири роки. У школах-учасницях створять власну модель перспективного інноваційного розвитку з урахуванням кращого досвіду.

– Ідеться про оснащення шкіл сучасними засобами навчання, новітні методології, а також про впровадження енергоощадних заходів тощо, – пояснює голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Фінансуватимемо це все, як передбачено у програмі, коштом місцевих бюджетів, освітньої субвенції та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Водночас із 2017 року освітня субвенція буде спрямовуватися лише на зарплату педагогічних працівників. Тому я звернувся до Віце-прем’єр-міністра України, аби він посприяв у вирішенні питання щодо спрямування нам із державного бюджету цільових коштів у сумі 35 млн грн на виконання програми. 

В’ячеслав Кириленко відзначив важливість цього пілотного проекту Черкащини. І пообіцяв підтримати його на засіданні Кабміну.  

Із відповідним проханням Черкаська ОДА звернеться і до бюджетного комітету Верховної Ради України. 

 


За інформацією прес-служби ОДА