Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів апаратну нараду

Голова районної ради провів апаратну нараду

На сьогоднішній апаратній нараді за участю заступника голови ради, працівників виконавчого апарату, яку провів його голова Олексій Собко, обговорено план роботи керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

Обговорюючи робочу поїздку на минулому тижні до села Байбузи, голова районної ради зазначив, що соціальна сфера села знаходиться в задовільному стані, є невеликі проблемні питання, які можна вирішити спільними зусиллями. Підводячи підсумки огляду об’єктів соціально-культурної сфери, керівництву сільської ради рекомендовано привернути увагу до своїх можливих резервів, для покращення надходжень до бюджету сільської ради на кінець поточного року.

Також Олексій Петрович поінформував присутніх про участь в семінарі «Школа сільського мікропідприємництва», який пройшов 12 листопада в селі Леськи.

Розглянуто на нараді ряд поточних питань, які стосуються комунального майна районної ради, про які коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлєв.  

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які заплановані на поточному тижні, та розглянуто запропоновані до порядку денного питання чергової сесії.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ