Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Навчання у Леськівському осередку компетенцій

Навчання у Леськівському осередку компетенцій Навчання у Леськівському осередку компетенцій

12 листопада голова районної ради Олексій Собко та сільський голова села Леськи Микола Бас взяли участь в семінарі «Школа сільського мікропідприємництва в Україні».

Учасники трьохденного навчального семінару зібралися в Леськівському осередку компетенцій у Веселковій оселі Олени Волошенко.

Пізнати секрети щастя та продовжити навчання в школі сільського мікропідприємництва зібралися представники з різних районів і навіть гості з Польщі.

Різноманітні тренінги та цікаві дискусії чекали на відвідувачів. Вони побачили, чим живуть Леськи та дізналися, яку історію має це село.

Нагадаємо. Леськи – село, розташоване на правому березі Кременчуцького водосховища, за 19 км на південний схід від обласного та районного центру м. Черкаси. Через Леськи проходить автодорога Черкаси – Чигирин. Населення складає 4136 осіб. 

Археологічні розкопки засвідчують про прадавнє життя на цих землях. Знайдено залишки поселення черняхівської культури, яке датується ІІІ-ІVст. н. е., знайдено свідчення про те, що тут селилися втікачі із Західної України, які тікали від гніту польсько-литовських феодалів в кінці XV на початку XVІ ст. Незважаючи на те, що перша письмова згадка про село датується 1726 роком, однак зрозуміло, що Леськи існували набагато раніше.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ