Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у засіданні чергової сесії Мошнівської сільської ради

Олексій Собко взяв участь у засіданні чергової сесії Мошнівської сільської ради

10 листопада 2016 року голова районної ради Олексій Собко спільно з працівниками виконавчого апарату районної ради, депутатами районної ради Олександром Муцалхановим та Володимиром Шимановським взяли участь у черговій 15 сесії VII скликання Мошнівської сільської ради.

Одним із головних питань порядку денного стояло про внесення змін до бюджету на 2016 рік. На початку розгляду питань сільський голова надав слово голові районної ради Олексію Собку, який в свою чергу зазначив, що Мошни – цікаве, красиве село, яке завдяки старанням голови ожило і рухається в правильному руслі.

Про це свідчать показники за 10 місяців поточного року, де Мошни посідають друге місце в районі з перевиконання плану наповнення бюджету. Відмітив, що завдяки наполегливості депутата районної ради Володимира Шимановського виділено 50 тисяч гривень на ПМСД і 140 тисяч гривень на ремонт даху Черкаської районної лікарні с. Мошни.

А депутат районної ради Олександр Муцалханов пообіцяв взяти шефство над Мошнівською музичною школою. Як бачимо, депутати районної ради вболівають за розвиток своїх громад.  

Не обійшлося на зустрічі і без обговорення з сільськими депутатами питання щодо об’єднання територіальних громад.  

Думка депутатського корпусу села та сільської інтелігенції не байдужа для керівництва району у вирішенні громадами даного питання.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ