Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради зустрівся з трудовим колективом Мошнівської районної лікарні

Голова районної ради зустрівся з трудовим колективом Мошнівської районної лікарні Голова районної ради зустрівся з трудовим колективом Мошнівської районної лікарні

На зустрічі 10 листопада з трудовим колективом Мошнівської районної лікарні Олексій Собко наголосив, що в Мошнах склався активний, дієвий симбіоз голови села, депутатів районної і сільської рад. Завдяки тісній співпраці села і району, Мошни увійшли в активний етап розбудови і розвитку.

За 10 місяців поточного року Мошни посідають друге місце в районі з перевиконання плану наповнення бюджету. Завдяки наполегливості депутата районної ради Володимира Шимановського виділено 50 тисяч гривень на ПМСД і 140 тисяч гривень на ремонт даху лікарні.

В свою чергу сільський голова Богдан Шкарбута відзначив, що депутати сільської ради завжди відгукуються на прохання допомоги лікарні, майже на кожній сесії виділяючи кошти із сільського бюджету на найнеобхідніше.

А Володимир Шимановський, користуючись нагодою, звернувся до голови районної ради з проханням посприяти в оновленні обладнання УЗД в лікарні. На що Олексій Петрович пообіцяв найближчим часом вирішити питання з головним лікарем Черкаської центральної районної лікарні про передачу на баланс Мошнівської лікарні необхідного обладнання.

На запитання про можливу реорганізацію лікарні Олексій Собко категорично заявив, що подібне навіть не розглядається, оскільки Мошни - велике потужне село, що перебуває в динамічному розвитку, і повинно стати центром спроможної об'єднанної громади. А Черкаська районна лікарня села Мошни потребує не реорганізації, а вдосконалення, щоби надавати якісні послуги і мошнівцям, і мешканцям навколишніх сіл.

Головний лікар лікарні Любов Іващук подякувала владцям за заміну обладнання в фізкабінеті, придбання нової техніки в лабораторію, допомогу в придбанні найнеобхідніших медикаментів, проте наголосила, що лікарні не вистачає кваліфікованих лікарів, потребує оновлення обладнання для рентген-кабінету. Домовились спільними зусиллями вирішувати всі існуючі проблеми.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ