Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Актуальні питання сьогодення

Актуальні питання сьогодення Актуальні питання сьогодення

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді, яку провів заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк по питанню можливого фінансування проектів з розробки проекто-кошторисної документації проблемних ділянок дороги державного значення Черкаси – Чигирин та очищення річки «Тясмин» від Степанок до Чубіївки. В нараді взяли участь депутат районної ради Олег Деркач, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин, представник поліції, сільські голови сіл Степанки, Хацьки, Думанці, Чорнявка, Вергуни, Червона Слобода.

В ході засідання було обговорено питання щодо можливого фінансування відповідних проектів через розроблення та затвердження відповідних районних програм. Тому заступник голови райдержадміністрації звернувся до сільського голови села Червона Слобода Зінаїди Михайленко та начальника управління агропромислового розвитку Петра Данилішина долучитися до розробки таких програм та внести їх на розгляд чергової сесії районної ради.

Також заступник голови райдержадміністрації озвучив цінову пропозицію щодо вартості виготовлення проектно-кошторисної документації на очищення річки «Тясмин».

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко вніс пропозицію, що оплата відповідного проекту має здійснюватися порівну, де 50 відсотків бере на себе районний бюджет, та зазначив, що це питання не тільки цих сільських рад, де протікає річка, а й проблема всього району.

Це потрібно робити, щоб унеможливити екологічну катастрофу. 

За підсумками наради дано відповідні доручення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ