Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У столиці відбувся IX Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений 73-й річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників

У столиці відбувся IX Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений 73-й річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників

5 листопада, більше 250 спортсменів з 16 регіонів України взяли участь в IX Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому 73-й річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників серед юнаків та дівчат 2003-04 р.н.

Турнір відкрив олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту з легкої атлетики, начальник відділу молоді та спорту Дарницької РДА у м.Києві Віктор Бураков.

Організаторами змагань виступили Федерація дзюдо міста Києва, КМО ФСТ "Спартак" і відділ молоді та спорту Дарницької РДА у м.Києві.

За звання кращого з кращих, юнаки боролися в 10 вагових категоріях, а дівчата - в 7.  

Як завжди на змаганнях добре виступили вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія».  

Бронзові нагороди вибороли Короп Руслан (вагова категорія – 55 кг) і Зайченко Олексій (вагова категорія – 60 кг). Також слід відмітити Оскаленка Дениса (в.к. – 55 кг), Верічєва Дмитра (в.к. – 73 кг), які у свої категоріях зайняли 5 місця та Філіпова В’ячеслава (в.к. – 50 кг) за зайняте 7 місце.  

 


За інформацією ДЮСШ "Мрія"