Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Кубок Черкаської області зі спортивного орієнтування завершився

Кубок Черкаської області зі спортивного орієнтування завершився

3-6 листопада 2016 року в с. Будище відбувся особисто-командний фінал Кубку Черкаської області зі спортивного орієнтування. Ці змагання є підведенням підсумків спортсменів - орієнтувальників Черкаської області змагального сезону 2016 року.

В змаганнях взяли участь 8 команд Черкаської області, а саме: ДЮСШ «Мрія» відділень с. Сагунівка та с. Яснозір’я, «Есніка» м. Сміла, КДЮСШ Черкаської міської ради, с. Золотоношка, Драбівського району, команда ветеранів м.Черкаси, Драбівський районний будинок дитячої творчості та декілька спортсменів Будищанської ЗОШ.

На відкриття, привітати з закінченням сезону, приїхали начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Васильович Зеленський з заступником Катериною Юріївною Коваленко.

Спортсмени змагались 3 дні на коротких, середніх та довгих дистанціях. В підсумок Кубку брали 4 кращі результати протягом року та дві дистанції фіналу. Наші спортсмени успішно виступили та показали хороші результати. Так, Хворостян Анастасія та Пащина Роман вибороли перші місця, за які отримали кубки, В’юник Каріна стала другою. З групи «OPEN», для яких ці змагання були дебютом, Білоус Дар’я і Кривуля Андрій вибороли перше та друге місця відповідно.  

Вперше Федерацією спортивного орієнтування Черкаської області було започатковано нагороджувати іменними медалями та грамотами кращих спортсменів області, які протягом року успішно виступали на Всеукраїнських змаганнях та Чемпіонатах України.  

Кубок Черкаської області зі спортивного орієнтування завершився

Такі медалі отримали спортсмени ДЮСШ «Мрія» відділення с. Сагунівка Хворостян Анастасія та Пащина Роман. 

 


За інформацією ДЮСШ "Мрія"