Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Витрачання бюджетних коштів під спільний контроль: в області підписали Меморандум про ProZorr’у співпрацю

Витрачання бюджетних коштів під спільний контроль: в області підписали Меморандум про ProZorr’у співпрацю

Аби координувати зусилля, спрямовані на підвищення прозорості проведення публічних закупівель, на Черкащині підписали Меморандум про співпрацю між Черкаською обласною державною адміністрацією, КМГО «Молода Черкащина», Агентством «Консалт» та ГО «Громадське телебачення: Черкаси».

Дефіцит інформації, фахового аналізу та якісної підтримки процесу реформи є причиною багатьох проблем, що виникають із застосуванням системи електронних закупівель ProZorro, зауважує заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань. Тому, підписаний Меморандум передбачає об’єднання зусиль громади та влади заради якісного аналізу «прозорих» закупівель.

– Наша область одна з перших почала упроваджувати електронну систему закупівель ProZorro, – говорить Ярослав Березань. – Через неї станом на 7 листопада вже оголосили понад 4,55 тисяч закупівель на більше 4 млрд грн. Утім, як у користувачів системи, так і в громадськості, є низка питань до функціонування цієї «прозорої» системи. Підписаний Меморандум передбачає, окрім моніторингу оголошених закупівель, ще й контроль доброчесності замовників та ефективність використання бюджетних коштів, інформування населення області про роботу системи.

Крім того, підписанти Меморандуму беруться оприлюднювати факти недоброчесності замовників та учасників, успіхи та проблеми із здійснення закупівель, підтримувати комунікацію із замовниками та учасниками, надавати їм практичну допомогу та методичний супровід в процесі здійснення електронних закупівель.  

 


За інформацією прес-служби ОДА