Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

До професійного свята - Дня працівників соціальної сфери: «Милосердя, професіоналізм і сумління…»

До професійного свята - Дня працівників соціальної сфери: «Милосердя, професіоналізм і сумління…» До професійного свята - Дня працівників соціальної сфери: «Милосердя, професіоналізм і сумління…»

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко та заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк взяли участь у заході приуроченому до професійного свята – Дня працівників соціальної сфери: «Милосердя, професіоналізм і сумління…». В заході взяли участь директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний та працівники і робітники соціальної сфери району.

З вітальним словом до соціальних працівників звернувся голова районної ради Олексій Собко який зазначив, Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Протягом 2016 року в рамках районної програми «Турбота», яка спрямована на реалізацію соціальної політики в районі, було виділено з районного бюджету більше 2 мільйонів гривень, з яких придбано пральну побутову машину вартістю 80 тисяч гривень в стаціонарне відділення Територіального центру соціального обслуговування Черкаського району, буквально на останній сесії районної ради в жовтні цього року з районного бюджету було виділено 12 тисяч гривень на придбання електричної промислової плити з духовою шафою в цей же заклад і це далеко не весь перелік конкретної, дієвої допомоги.

Бажаю вам натхнення і творчих успіхів у вашій благородній справі! Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід на досягнення нової якості життя громадян Черкаського району.

Після привітань голова районної ради та заступник голови райдержадміністрації нагородили кращих працівників соціальної сфери Почесною Грамотою Черкаської районної ради і Черкаської райдержадміністрації.

До професійного свята - Дня працівників соціальної сфери: «Милосердя, професіоналізм і сумління…»

В свою чергу директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний вітаючи працівників зазначив, що у цивілізованому світі здоров’я суспільства, обличчя держави, моральний клімат насамперед визначаються дотриманням прав і гарантій для людей, особливо з обмеженими фізичними можливостями.

Саме такою категорією громадян опікується Територіальний центр, який функціонує на терені Черкаського району понад 23 роки. До його складу входять відділення соціальної допомоги вдома, стаціонарне відділення та відділення соціально-побутової адаптації, на обслуговуванні яких перебуває біля 3,5 тисяч одиноких непрацездатних громадян похилого віку, а також пункт прокату засобів реабілітації, послугами якого скористалося майже 400 осіб. 

До професійного свята - Дня працівників соціальної сфери: «Милосердя, професіоналізм і сумління…»

Соціальні робітники допомагають громадянам, які неспроможні самостійно впоратися з побутовими справами. Вони для немічних та одиноких громадян стали опорою. Адже для самотньої людини дуже важливо знати, що про них є кому подбати, вислухати і розрадити.

Побажав міцного здоров’я, щастя, успіхів і добробуту, миру й родинного затишку.

Також Валерій Миколайович відмітив кращих соціальних працівників і робітників та вручив грамоти Територіального центру та цінні подарунки.

До професійного свята - Дня працівників соціальної сфери: «Милосердя, професіоналізм і сумління…»

В честь свята працівників соціальної сфери, силами відділу культури і туризму підготовлено змістовний концерт. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ