Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Майже півтори тисячі роботодавців Черкащини підвищили зарплату працівникам

Майже півтори тисячі роботодавців Черкащини підвищили зарплату працівникам

У результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади керівники 831 підприємств та 632 підприємці – фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці.

Таким чином бюджет поповнився на додаткових 2025,9 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.  

Нагадаємо, минулого тижня начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа відмітив, що внаслідок ефективної роботи з працедавцями по підвищенню останніми зарплати працівникам та виплати реальних заробітних плат із сплатою всіх податків, забезпечено значне зростання надходжень основного бюджетоформуючого платежа для місцевих бюджетів – податку на доходи фізичних осіб.

Надходження цього податку за 9 місяців цього року збільшились більш ніж на півмільярда гривень до 1,5 млрд грн. А надходження за десять місяців більші за минулорічні на 560,6 млрд грн і становлять 1,65 млрд грн. Номінальна зарплата на Черкащині зростає щомісяця і зросла з початку року майже на 25 %.

Крім того, за січень-вересень проведено 59 перевірок з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 4 млн 875,8 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 1 млн 376,6 тис. грн ПДФО. 

Також перевірками встановлено 9852 випадки використання роботодавцями праці найманих робітників без укладання трудових угод та без сплати податків; легалізовано 67 млн 512,5 тис. грн доходів, в результаті додатково надійшло 12 млн 152,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 51,9 тис. грн податків, 203 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність.  

Звітного періоду за участі фіскальної служби області робітники отримали 8920 тис. грн заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 2 млн 968,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками вісім підприємств державної форми власності на 2 млн 615 тис. грн. 

 

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області