Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Питання безпеки громадян села Червона Слобода у місцях переходів дороги державного значення розглянуто на нараді

Питання безпеки громадян села Червона Слобода у місцях переходів дороги державного значення розглянуто на нараді

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у спільній нараді з питання безпеки громадян села Червона Слобода у місцях переходів дороги державного значення, яку провів заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк.

В нараді взяли участь представники ДП «Черкаський облавтодор», Служби автомобільних доріг у Черкаській області, поліції, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук, сільський голова с. Червона Слобода Зінаїда Михайленко, депутат обласної ради Віталій Чен, депутат районної ради Микола Гуськов, депутат Червонослобідської сільської ради Петро Гончаренко.  

На початку наради заступник голови райдержадміністрації поінформував присутніх, що дане питання не раз розглядалося керівництвом району з виїздом на місце. В приміщенні Червонослобідської сільської ради проводилися наради та визначалися з подальшими діями зазначеної проблеми, щоб унеможливити нещасні випадки на визначених місцях дороги державного значення, яка проходить через населений пункт. В підтвердження вищесказаного голова районної ради Олексій Собко також зазначив, що при відпрацюванні села на предмет вивчення проблемних питань закладів соціальної сфери, дане питання також обговорювалося.

Під час наради заслухано сільського голову Зінаїду Михайленко, яка проінформувала присутніх про проведену роботу, а також про вивчення питання можливого облаштування відповідних місць світлофорами, освітленням та про звернення до відповідних дорожніх служб з даної проблеми. На сьогодні питання так і не вирішене.

Питання безпеки громадян села Червона Слобода у місцях переходів дороги державного значення розглянуто на нараді

В свою чергу голова районної ради зазначив, що сьогодні необхідно напрацювати дорожню карту і поетапно вирішувати дану проблему та підтримав пропозицію присутніх щодо співфінансування даних об’єктів з обласного, районного та сільського бюджетів.  

Заступник голови райдержадміністрації наголосив, що на першому етапі потрібно сільській раді підготувати відповідні листи до Служби автомобільних доріг у Черкаській області, а тим в свою чергу до Кабінету Міністрів України та до Укравтодору щодо включення у плани виконання зазначених робіт. А також замовити відповідну проектно-кошторисну документацію для визначення вартості робіт та їх фінансування. 

По закінченню наради заступником голови райдержадміністрації були дані відповідні доручення. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ