Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сучасні комп’ютери закуплено для шкіл Черкаського району

Сучасні комп’ютери закуплено для шкіл Черкаського району

З метою забезпечення розвитку сучасного інформаційно-комунікаційного, матеріально-технічного оснащення освітнього процесу в кожному загальноосвітньому навчальному закладі та забезпечення широкого доступу до інформаційних ресурсів Інтернету, відділом освіти райдержадміністрації за підтримки керівництва району та депутатського корпусу закуплено 96 сучасних комп’ютерів. Про це сьогодні повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук.

Як зазначила Людмила Василівна на закупку комп’ютерів з бюджету району було виділено 1 млн.грн., з яких на сьогодні освоєно близько 900 тис.грн. Закуплено 29 потужних комп’ютерів для адміністрації загальноосвітніх шкіл, які будуть мати свої сайти та висвітлювати освітній процес в школі.  

Ще 65 комп’ютерів будуть розпреділені пропорційно по школах району у відповідності з чисельністю учнів в навчальному закладі. В середньому вартість одного комп’ютера склала 12 тис.грн. Також видано по одному комп’ютеру всім позашкільним закладам.

В найближчих планах ще додатково закупити комп’ютерну техніку для повного використання виділених бюджетних коштів.

Сьогодні керівники району мали змогу оглянути закуплену комп’ютерну техніку при проведенні робочої наради у відділі освіти. Також було обговорено ряд питань щодо встановлення лінгвістичного кабінету та поточного ремонту вікон у школах району. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ