Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За честь, за славу рідної землі

За честь, за славу рідної землі За честь, за славу рідної землі

З метою збагачення читачів знанням про героїчну і драматичну сторінку нашої історії, виховання у них інтересу і поваги до свого минулого та з нагоди відзначення Дня визволення України від німецьких окупантів у приміщенні Степанківської сільської бібліотеки 28 жовтня проведено патріотичну бесіду «За честь, за славу рідної української землі».

Учасники заходу прослухали розповідь про жахливі картини тяжкого шляху визволення нашої держави, мужність і відвагу, палкий патріотизм українців в тилу ворога, героїв-земляків - Петра Тертичного та Івана Хоменка, переглянули відеоролик «28 жовтня – День визволення України».

З кожним роком все менше й менше залишається тих, кому зараз ми завдячуємо своїм життям – учасників, ветеранів війни. Ще можна глянути на їхні обличчя, їхні очі, почути їх прості, нехитрі спогади про ті часи.

Цього дня працівники будинку культури здійснили доброчинний візит до ветерана Другої світової війни Кутового Миколи Павловича.

Як заведено, в гості з пустими руками не ходять. Тому за сприяння сільського голови Валерія Лисенка Миколі Павловичу вручено продуктовий набір.

 

За інформацією відділу культури і туризму РДА