Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів апаратну нараду

Голова районної ради провів апаратну нараду

На сьогоднішній апаратній нараді за участю заступника голови ради, працівників виконавчого апарату, яку провів його голова Олексій Собко, одним із головних стояло обговорення питання щодо роботи комунальних підприємств районної ради та роботи виконавчого апарату ради на поточний тиждень.

На початку наради начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев коротко доповів про стан справ та господарську діяльність комунальних підприємств районної ради за останній місяць.  

В свою чергу голова районної ради привернув увагу начальника відділу комунальної власності щодо постійного контролю та інформування щодо судових рішень, які стосуються комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Також Олексій Петрович наголосив на постійному контролі проходження опалювального сезону, щоб унеможливити перебої з постачанням опалення в соціальні заклади району.

Обговорено питання отриманих листів та звернень на адресу районної ради та питання боргів комунального підприємства теплових мереж Черкаського району. 

Керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець доповіла присутнім, що Національним агентством України з питань державної служби затверджено нові Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та ознайомила з його основними положеннями.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ