Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації Заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

27 жовтня заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації. В засіданні колегії також взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств, керівники комунальних підприємств районної ради, народний депутат України Сергій Рудик, депутат обласної ради Анатолій Коверський, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та засоби масової інформації.

На засіданні колегії розглядалися питання: про підсумки виконання місцевих бюджетів району за III квартал 2016 року; про проведення осінньо-польових робіт у 2016 році; про стан виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки; про здійснення виконавчим комітетом Мошнівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади в районі за I півріччя 2016 року.

Одними із головних питань порядку денного сьогоднішньої колегії стояло питання виконання місцевих бюджетів району за III квартал 2016 року.

По першому питанню доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка поінформувала присутніх про виконання місцевих бюджетів.

Заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

План по доходах місцевих бюджетів Черкаського району (без трансфертів) за 9 місяців 2016 року виконано на 112,4 відсотка, понад план надійшло 11290,0 тис.грн. Темп зростання доходів бюджету району до аналогічного періоду минулого року становить 145,4 відсотка. До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 93459,5 тис.грн., власних та закріплених доходів.

Рівень виконання планів по доходах забезпечено на 111,3 відсотка. (понад план надійшло 9520,5 тис.грн.). В порівнянні з аналогічним періодом минулого року доходів надійшло на 32634,2 тис.грн., або 53,7 відсотка більше. 

Про стан проведення осінньо-польових робіт у 2016 році проінформував присутніх начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин.

В свою чергу начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт доповів присутнім про стан виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки, який зазначив, що на виконання програми в районі проводиться діяльність на розвиток колективів фізкультури, районної дитячо-юнацької спортивної школи, районного фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Славутич», спортивних споруд. Програма фінансується з бюджету.

Заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

У районі діють 22 колективи фізичної культури, громадські організації. Постійно проходять змагання серед жителів населених пунктів району з різних видів спорту. Розвиток спорту в районі постійно висвітлюється в засобах масової інформації через газету «Сільські обрії» та веб-сайти районної ради та райдержадміністрації.

По питанню «Про здійснення виконавчим комітетом Мошнівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади в районі за I півріччя 2016 року» доповів начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Сергій Блощаневич.

По завершенню колегії заступником голови районної державної адміністрації були дані відповідні доручення.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ