Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Білозірську академію футболу планують відкрити 16 листопада

Білозірську академію футболу планують відкрити 16 листопада

Білозірську академію футболу планують відкрити 16 листопада. Про це повідомив перший віце-президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Сергій Лашкул під час візиту до Білозірської академії голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка.

За його словами, вже майже все готово. Основне, на що звертають увагу — це покриття. Воно має бути якісним. У Білозірській академії футболу воно буде одним з кращих у світі — поліуретанове, універсальне. Годиться для різних видів спорту — футболу, волейболу, баскетболу. Зал буде дуже великим, нині працюють над встановленням опалення в ньому.  

— Може бути, що до того часу належним чином не прогріється будівля. Але основна маса робіт буде завершена, — обіцяє Сергій Лашкул та додає. — У нас є 4 команди, які беруть участь у різних змаганнях. Єдине, що є певні юридичні нюанси. Проте все, що треба зробити дітям — перейти зі школи в школу.

— Володимир та Сергій Лашкули, які вклали свої кошти в це будівництво – це приклад для тих, хто народився на Черкащині, — переконаний голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Та наразі Юрій Олегович стурбований питанням утримання об’єкту, адже для об’єднаної територіальної громади — це буде непосильна ноша. Тому будуть направлені листи до голови бюджетної комісії, керівництва Федерації футболу та Прем’єр-міністра України з проханням допомогти в утриманні Академії.

Відзначимо, що будівництво тривало два роки. За цей час було вкладено близько 34 млн грн. Наразі в Академії навчаються 5 груп, всього 150 вихованців. Юнацька команда є лідером в Україні. Для найталановитіших передбачено проживання в гуртожитку.