Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Інвестиційний форум 2013 «Черкащина – територія співпраці»

Інвестиційний форум 2013 «Черкащина – територія співпраці»

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що 26 вересня розпочав роботу Інвестиційний форум «Черкащина – територія співпраці», який проходить на території області вже другий рік поспіль з метою презентації Черкащини як інвестиційно привабливого та перспективного регіону нашої країни.

«Цей форум – не лише презентація інвестиційних можливостей нашого регіону та пошук потенційних інвесторів для їх реалізації. Це, в першу чергу, підтвердження демократичних процесів, свідчення широких можливостей співпраці представників влади та бізнесу в пошуку оптимальних шляхів вирішення соціально-економічних проблем», - зазначив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, відкриваючи урочисте засідання.

У Форумі взяли участь в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олег Гребенюк, начальник Черкаської митниці Міндоходів Юрій Гвоздій та заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області Сергій Віннік, голова районної ради Микола Смірнов, голова районної державної адміністрації Олег Костиря.

Після урочистостей вони з зацікавленістю оглянули виставку товарів близько 40 підприємств регіону, що демонструє промисловий потенціал області, відмітивши потужність місцевих товаровиробників. О.Гребенюк зазначив, що Міністерство доходів і зборів України проводить значну роботу, спрямовану на створення сприятливого інвестиційного клімату, комфортних, простих і зрозумілих умов для ведення бізнесу в нашій країні. Наприклад, забезпечений індивідуальний підхід до податкового супроводу великого бізнесу. У складі Міністерства доходів і зборів діє Центральний офіс для великих платників податків. За кожною компанією закріплений податковий асистент, який надає консультації, рекомендації, допомагає в оцінці ризиків. «Як зазначив Міністр доходів і зборів України Олександр Вікторович Клименко, вагоме завдання – здобуття і утримання довіри інвесторів, оскільки це соціальний капітал, який завдяки спільних зусиль стане довгостроковим вкладенням в національну економіку. Тож ми відкриті для активного діалогу, поспійного спілкування, спільної роботи», - зазначив Олег Гребенюк.

Форум триватиме два дні (26-27 вересня). Упродовж його роботи відбудуться засідання «круглих» столів, присвячені розвитку агропромислового комплексу, альтернативної енергетики; інноваційним технологіям та інвестиційним проектам в промисловості, туристичному потенціалу Черкащини як Шевченкового краю. Крім того, пройдуть зустрічі представників підприємств регіону з інвесторами в форматі «open space».

У Форумі беруть участь представники торгово-економічних місій посольств іноземних держав в Україні; представники регіонів-партнерів; експерти, представники інвестиційних фондів, фінансово-кредитних установ і фінансово-промислових груп, зацікавлених в інвестиційній та інноваційній діяльності в Черкаській області; представники міжнародних консалтингових компаній та проектів технічної допомоги Україні.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області