Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ЮНІ БАНДУРИСТКИ РАЙОНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ

ЮНІ БАНДУРИСТКИ РАЙОНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ

Дует бандуристів «Живоцвіт» Мошнівської дитячої музичної школи (керівник Любов Шелест) у складі Шелест Ірини та Купець Ірини взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості ,,Козацький шлях. UA».

Мета фестивалю: популяризація української козацької культури і народних традицій, сприяння розвитку вітчизняного мистецтва, формування патріотичної свідомості дітей та молоді.  

Дівчата співають разом вже півтора року і неодноразово виступали на сцені Будинків культури сіл Яснозір’я та Мошни, активно популяризують українську народну пісню. У конкурсі такого рівня дует взяв участь вперше і був нагороджений дипломом за ІІІ місце в номінації музичне мистецтво.

В репертуарі дуету українські народні пісні та твори українських композиторів. На конкурсі дівчата виконали пісню на слова Т.Г.Шевченка, музика народна ,,По діброві вітер виє», та пісню на слова та музику Н.Багмут ,.Молитва за Україну». Юні бандуристки володіють ансамблевістю, інтонаційністю, виразністю, вміють розкрити тему, виступають артистично та емоційно.

Дві Іринки щиро люблять українську пісню, а понад усе – бандуру. Вони з радістю доносять глядачеві частинку нашої української культури.

 

За інформацією відділу культури і туризму РДА