Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У БІЛОЗІР’Ї ВІДКРИТО ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

У БІЛОЗІР’Ї ВІДКРИТО ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Дитячий майданчик розмістили поблизу Білозірської ЗОШ І-ІІ ступенів, в мікрорайоні «Холоша». Гірка, кілька гойдалок, пісочниця та місця для відпочинку батьків, бабусь та дідусів, поки дітвора розважатиметься, за словами сільчан, які зібралися на урочисте відкриття майданчика, потрібний подарунок.

Такий подарунок від держави став можливим за сприяння народного депутата Сергія Рудика.  

— Як батько трьох дітей, я теж пройшов шлях від пісочниць, до дитячого сака та школи, тому чудово розумію потреби батьків правильно організувати не лише навчання, виховання, а й дозвілля дитини, — звернувся до присутніх Сергій Рудик. – Тому у листопаді подібний майданчик ми облаштуємо для дітвори селища Ірдинь, а до кінця року буде встановлено ще шість таких майданчиків по населених пунктах Черкаського району.

Сільчани з нагоди відкриття організували справжнє святкове дійство – з піснями, урочистим перерізанням стрічки. Новенькі споруди освятив настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Іван.

— Білозір’я цьогоріч не вперше отримує підтримку від народного депутата Сергій Рудика, — зазначив сільський голова Володимир Міцук. – Так, ми отримали 140 тисяч гривень з державного бюджету на ремонт Білозірської ЗОШ І ступенів, ще 30 тисяч гривень – на придбання мультимедійного обладнання. Тепер 70 тисяч на дитячий майданчик.

Дітей та їх батьків з обновами привітали гості – заступник голови державної адміністрації Петро Коренюк та депутат обласної ради Анатолій Каверський. Опісля всіх урочистостей гості пригостили дітвору солодощами.

За інформацією сайту "Сільських обрій"