Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

До опалювального сезону місцеве самоврядування готується в однакових умовах, але має різний результат, - Геннадій Зубко

До опалювального сезону місцеве самоврядування готується в однакових умовах, але має різний результат, - Геннадій Зубко

Уряд і Верховна Рада зробили усе, аби вчасно розпочати опалювальний сезон. Тож підприємства теплоенергетики мають бути підтримані органами самоврядування, зоною відповідальності яких є підключення житлового сектору й соціальних об’єктів до опалення. Сьогодні вони працюють в одних нормативних і законодавчих умовах, але мають різні результати. Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час селекторної наради з регіонами щодо стану проходження опалювального сезону 2016-2017 рр.


«Деякі регіони розпочали опалювальний сезон раніше календарного графіку ще 8 жовтня. Висловлюю їм подяку за оперативність і відповідальність. Це насамперед Тернопільська, Волинська, Хмельницька, Житомирська, Івано-Франківська, Харківська області», - зауважив Геннадій Зубко. 
Водночас, за його словами, у низці областей існують проблеми із підключенням житлового сектору та об’єктів соціальної сфери до тепла, що пов’язані з відсутністю договорів з НАК «Нафтогаз». «Про наявність таких проблем заявляють Дніпропетровська, Запорізька, Одеська, Херсонська, Чернівецька області», - зазначив Геннадій Зубко.  

Нагадаємо, раніше Віце-прем'єр-міністр поінформував, що в Україні до опалення підключено 95,8% котелень, 87,9% житлових будинків, 94,5 % об’єктів соціальної сфери. Він також відзначив прийняття Парламентом у першому читанні Закону - № 5273, який передбачає реструктуризацію заборгованості підприємств тепло- та водопостачання на 5 років і можливість після реструктуризації боргу списання штрафів і пеней, які були нараховані. На час, поки діє договір реструктуризації також призупиняється нарахування штрафів і пеней.

 

За інформацією Урядового порталу